خانه / کسب و کار اینترنتی / چرا کسب و کار شما احتیاج به وب سایت دارد؟

چرا کسب و کار شما احتیاج به وب سایت دارد؟

فروش از طریق سایت

بدون فروش یا با فروش کم  کسب و کار شما محکوم به فناست.شما با استفاده از سایت می توانید کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد و محصولات و یا خدمات خود را در تمام ساعت شبانه روز به فروش برسانید. قابل مشاهده بودن کسب و کار شما در اینترنت باعث افزایش احتمال به دست آوردن مشتریان می شود و فروش شما افزایش پیدا می کند.
تعداد بسیار زیادی از مردم روزانه از اینترنت استفاده می کنند و آنها زمانی که می خواهند محصولی را خریداری کنند در اینترنت به دنبال ویژگی ها و اطلاعات آن محصول می گردند و اگر شما وب سایت نداشته باشید قسمت بزرگی از مشتریان را از دست خواهید داد.

در دسترس بودن در تمام ساعات

وب سایت شما  و کسب و کار اینترنتی شما در ۲۴ ساعت هر روز ، ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال در دسترس است.
تصور کنید که احتیاج به خرید دارید، برای خرید به سمت فروشگاه حرکت می کنید اما زمانی که می رسید می بینید که فروشگاه بسته شده است حتما احساس خوبی ندارید.
اما فرق کسب و کار شما این است که با یک وب سایت  به راحتی همیشه در دسترس خواهد بود

مقرون به صرفه بودن

هزینه ای که شما برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی انجام می دهید در مقابل ایجاد یک کسب و کار در دنیای واقعی واقعا ناچیز است از سوی دیگر خطر وقوع برخی اتفاقات نیز در کسب و کار دنیای واقعی وجود دارد مثل آتش سوزی، سرقت و غیره

راحتر بودن

رفتن به یک فروشگاه برای خرید کردن راحتر است یا نشستن در خانه و خرید کردن؟ پاسخ بسیار واضح است، با توجه به امکاناتی که اکنون وجود دارد حتی کسانی که می خواهند محصولی را خرید کنند و اطلاعاتی را در رابطه با یک محصول بدست بیاورند بهترین گزینه اینترنت است چون هم راحتر است و هم می توانید نظرات افرادی که قبلا این محصول را خریداری کردند را مطالعه کنید و تصمیم بهتری بگیرید.

بازاریابی

داشتن یک وب سایت و حضور کسب وکار شما در اینترنت به شما اجازه می دهد تا یک بازار مهم شما در اینترنت داشته باشیدو روش های گوناگونی برای تبلیغ و بازاریابی کسب و کار اینترنتی شما وجود دارد و هر کدام از این روش ها می تواند موثر و مهم باشد و شما باید یا توجه به کسب و کار شما روش های مناسب آن را انتاب کنید.

بروشور  آنلاین

به یک شرکت سفارش تهیه بروشور برای خود می دهد و افرادی را استخدام می کند تا بروشورها را پخش کنند. اما شما با یک وب سایت می تونید این کار را به شکل بسیار عالی تر انجام دهید. مشتریان بالقوه می توانند محصولات شما را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

ارتباط با مشتریان

با داشتن یک سایت شما می توانید مشتریان خود را از جدیدترین پیشنهادات ، محصولات ، اخبار و یا هر محتوای دیگر آگاه کنید.

شما می توانید با استفاده از سایت هزینه پشتیبانی از مشتریان را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید.

درباره ی یوریار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *