خانه / دسته‌بندی نشده / اهمیت پست های مرتبط در سئو سایت

اهمیت پست های مرتبط در سئو سایت

شما می توانید کارهای مختلفی برای بهبود سئو سایت خود انجام دهید. یک از کارهای مهمی که برای بهبود سئو انجام دهید این است که نوشته های مرتبط به پست های قبلی خود به سایت اضافه کنید. دلایل زیادی وجود دارد که این مورد حیاتی است و قصد داریم در این پست مهم ترین آنها را بیان کنیم.

برای نوشته های مرتبط قبلی بسار مفید است

زمانی که محتوای جدیدی به سایت خود اضافه می کنید، پست های جدید بالاتر و پست های قدیمی پایین تر قرار می گیرد و در نهایت مطالب قدیمی تر قدرت خود را از دست می دهند و اگر همین روند پیش برود و هیچ ارتباطی بین پست های قدیمی و جدید وجود نداشته باشد انگار پست های قدیمی به خاک سپرده می شوند. اما برخی از این مطالب قدیمی واقعا مطلب محبوبی بوده اند و ترافیک خوبی از موتورهای جستجو به سایت شما روانه کرده اند و برای اینکه کیفیت لینک هی شما کاهش پیدا نکند پست های مرتبط با آن با محتوا خوب بنویسید.

نقشه سایت شما بهبود پیدا می کند.

نقشه سایت شما از موارد تاثیرگذار در سئو سایت و برای موتورهای جستجو مفید است. شما به طور معمول نقشه سایت خود را توسط یک افزونه ایجاد می کنید. و یکی از کارهای خوب این است که بین عناصر نقشه سایت ارتباط باشد و گوگل اساسا سایت هایی که نقشه مناسب با ساختار خوب دارند را برایشان بیشتر ارزش قائل می شود.

کاربر مدت زمان بیشتری در سایت شما می ماند

نمی دانک که از این موضوع اطلاع دارید یا نه اما مدت زمان حضور یک بازدیدکننده در سایت شما بسیار مهم است. اگر شخصی برای یافتن نیاز خود در سایت شما مطلب را مطالعه می کند، در صورتی که مشاهده کند بخشی در سایت تحت عنوان پست های مرتبط وجود دارد امکان اینکه در سایت بماند و پست های مرتبط را مطالعه کند بسیار بالا است.

در کل داشتن پست های مرتبط در سایت شما می تواند مزایای دیگری نیز داشته باشد که بخشی از آن در بالا گفته شده است. همچنین ارزش سایت شما نزد بازدیدکنندگان افزایش پیدا می کند.

درباره ی یوریار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *