خانه / دسته‌بندی نشده / هفت اشتباه وحشتناک در وب سایت

هفت اشتباه وحشتناک در وب سایت

تیترهای بد

یکی از اشتباهات رایج مدیران سایت ها انتخاب تیترهای بد برای نوشته هاست. شما می توانید بهترین مطالب جهان را داشته باشید اما اگر این مطالب تیترهایی که مورد توجه مردم نباشد را نداشته باشند هیچ کس نمی تواخواهد پست های شما را بخواند.

پاسخ ندادن به نظرات

یکی دیگر از اشتباهات بد این هست که کاربران در سایت شما نظر بذارند و شما به نظر آنها هیچ واکنشی ندهید.
هدف از وجود بخش نظرات ، تشویق به بحث در رابطه با نوشته است بنابراین اگر کاربران سایت ببینند که به نظراتشان هیچ واکنشی نشان داده نمی شود احساس خوبی ندارند و سایتتان را ترک می کنند.

نداشتن لیست ایمیل

شاید شما این موضوع را بارها شنیده باشید اما این مهم است که شما نیاز به یک لیست ایمیل دارید. داشتن لیست ایمیل خوب باعث می شه که بتوانید بازدیدکنندگان خود را به صورت منظم به سایت خود بازگردانید.

نداشتن محتوای منحصر به فرد

اگر شما مطالب سایت را از جاهای دیگر کپی کنید اشتباه بزرگی را مرتکب شدید. زمانی که شما از محتوایی استفاده می کنید که شاید در چندین سایت دیگر منتشر شده است باعث میشود که بازدیدکنندگان برای بازگشت به سایت شما انگیزه ای نداشته باشند. بنابراین حتی اگر کسی به صورت اتفاقی از سایت شما بازدید کنند و با محتوای تکراری مواجه شود دیگر به سایت شما باز نخواهد گشت.

نداشتن موضوع اصلی

اشتباه دیگری که ممکن است شما مرتکب شوید این هست که یک موضوع اصلی برای سایت خود ندارید.
موضوع اصلی سایت شما چیست؟ آیا از این شاخه به آن شاخه می پرید؟ اگر شما از در مورد یک موضوعی کمی صحبت می کنید و بعد سراغ موضوع دیگری می روید شما نمی توانید با یک مخاطب ارتباط برقرا کنید.

دیر به دیر پست گذاشتن

برای ایجاد ترافیک مناسب به سایت شما باید در هفته چند مطلب جدید قرار بدهید. اگر شما مطالب جدید ایجاد کنید و بازدید کنندگان خود را از طریق لیست ایمیلی که دارید باخبر کنید به آنها یادآور می شوید که برای در یافت محتوای مناسب به سایت شما بیایند.

ترویج نکردن مطالب سایت

یکی دیگر از اشتباهات این هست که شما یک مطلبی را در  سایت می نویسید و تمام.
زمانی که شما یک مطلب را منتشر می کنید فقط منتظر نمانید که افراد بیایند آن را بخوانند ، شما باید فعال باشید و آن را در شبکه های اجتماعی مختلف و هر جای دیگر که مربوط است اشتراک گذاری کنید.

نتیجه : اگر احساس می کنید که ترافیک سایت شما کم هست شاید شما یک یا چند اشتباه که در بالا ذکر شده را انجام می دهید. امیدوارم با اصلاع موارد بالا ترافیک سایت شما افزایش پیدا کند.

درباره ی یوریار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *