خانه / کسب و کار اینترنتی / ۵ توصیه برای کسایی که می خواهند سایت حرفه ای داشته باشند

۵ توصیه برای کسایی که می خواهند سایت حرفه ای داشته باشند

با برنامه کار کنید

به نظر می رسد که داشتن سایت و مطلب گذاشتن در سایت خیلی آسون و راحته ، شما احتیاج به یک رئیس ندارید ، شما لازم نیست که هشت ساعت در یک دفتر کار کنید و … اما این آزادی ها فریبنده است.  هیچ کس نمی گوید که شما باید ۲۴ ساعت را صرف سایت خود کنید اما  اگر شما نتوانید که خودتان را کنترل کنید نمی توانید موفق شوید. بنابراین سعی کنید یک برنامه برای خودتان طراحی کنید و سعی کنید آن را انجام دهید.

آماده برای موفقیت و شکست باشید

نمی توان گفت که در اینترنت شرایط پایداری وجود دارد بنابراین باید خودتان را برای هر شرایطی آماده کنید. به طور مثال موتورهای جستجو شاخص های خود را تغییر می دهند و… به هر حال اگر این تغییرات به ضرر شما تمام شد شما باید خود را برای آن شرایط آماده کنید.

کار بیش از حد

جنبه های بسیاری در سایت داری وجود دارد که نیاز به زمان ، دانش و مهارت دارد مثل : نوشتن مطالب ، پشتیبانی فنی ، بهینه سازی موتورهای جستجو و … .
شما باید خود را برای این شرایط آماده کنید.

آمادگی برای مسائل مختلف فنی

شما ممکن است با مشکلات مختلف فنی در طول سایت داری خود روبه رو شوید. تمام این مسائل می تواند فعالیت شما را تحت تاثیر قرار دهد. اگر شما بتوانید این مسائل را به خوبی رفع کنید که فوق العاده است اما اگر نتوانید شما باید از برخی از متخصصان بخواهید که به این گونه مسائل رسیدگی کنند.

استفاده از سایت های دیگر به عنوان منبع الهام بخش ، اما هرگز خودتان را با آنها مقایسه نکن
هنگامی فعالیت سایت شما شروع می شود تعداد زیادی سایت وجود دارد که در یک نگاه بسیار کامل و خوب به نظر می رسند مثلا تعداد زیادی نویسنده دارند و یک سایت کامل و منظم به نظر می رسند. ممکن است برای شما سوال باشد که چرا سایت من مثل آنها نیست اما نگران نباشد چون شما تازه شروع کردید و قرار نیست همه چیز یکباره خوب بشه . آن سایت ها با تلاش و صرف زمان زیاد به اینجا رسیده اند و شما نیز می توانید با تلاش و زمان به آن نقطه برسید.

درباره ی یوریار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *